dr n. med. Anna Wnuk – Ginekologia i Uroginekologia | CKR Konstancin, Warszawa, Zielonka
Czego szukasz?
  Konstancin-Jeziorna, ul. Gąsiorowskiego 12/14 - 22 703 06 66
  Warszawa, ul. Majdańska 12 - 500 005 079
  Warszawa, ul. Wolność 3A lok. D - 500 005 073
  Zielonka, ul. Jagiellońska 6/40 - 691 251 549

dr n. med. Anna Wnuk

  • Position :
    Specjalista fizjoterapii ginekolgicznej
    Przyjmuje tylko w Konstancinie

Urodziła się w Warszawie. W 2006 roku ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny na Kierunku Fizjoterapii, otrzymując tytuł magistra. W tym samym roku obroniła pracę magisterską na Kierunku Psychologia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

W 2011 roku ukończyła z wyróżnieniem studia doktoranckie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, otrzymując tytuł Doktora Nauk Medycznych.

Otrzymała Mazowieckie Stypendium doktoranckie, oraz roczne stypendia naukowe w renomowanych szpitalach zagranicznych tj.: Gregorio Maranon w Madrycie, Hvidovre  oraz   Glostrup w Kopenhadze.

Przebywała również na praktykach zawodowych w Union Square Rehabilitation and Sports Medicine Nowy York, USA oraz w Ealing Hospital, Londyn, Wielka Brytania.

Specjalizuje się w problematyce ginekologicznej związanej z zaburzeniami statyki narządu rodnego i nietrzymaniem moczu u kobiet, stosując różne nowoczesne techniki leczenia.

Publikacje specjalistyczne doktor Anny Wnuk ukazują się w wielu tytułach prasowych i branżowych dotyczących zagadnień z zakresu jej zainteresowań.

Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej II Wydziału Lekarskiego WUM w Warszawie, Wojewódzki Szpital Bródnowski.

Dba o intymne piękno i zdrowie swoich  pacjentek z pełnym zaangażowaniem.

Przyjmuje w: